Oddaję w Państwa ręce ofertę współpracy prawnej w zakresie szeroko pojętego prawa nowych technologii. Nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w doradztwie spółkom świadczącym usługi integratorskie, wdrożeniowe, programistyczne, elektroniczne i telekomunikacyjne. Naszą misją jest wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu ich celów biznesowych przy maksymalizacji poziomu osiąganych przez Nich zysków i bezpieczeństwa prawnego.
Jako specjaliści w zakresie prawa nowych technologii łączymy zrozumienie problemów wiążących się z tego rodzaju działalnością z doświadczeniem w ich rozwiązywaniu i znajomością najlepszych praktyk branżowych, w szczególności amerykańskich.
Dotychczas zajmowaliśmy się m.in. problemami związanymi z ochroną antyspamową portali internetowych, przetwarzaniem danych osobowych otrzymanych w związku ze świadczonymi usługami, rejestracją polskich i europejskich znaków towarowych, tworzeniem polityk prywatności i regulaminów świadczenia usług, licencjonowaniem programów integrowanych z programami udostępnianymi na zasadzie GPL, wdrożeniami programów gotowych i dostosowywanych do potrzeb kontrahentów, problemami prawnymi związanymi z używaniem metatagów, cytowaniem i odniesieniami do treści innych stron internetowych oraz tworzeniem umów serwisowych (SLA, AHR i innych) i umów wdrożeniowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w zakresie kompleksowego wsparcia prawnego prowadzonej przez nich działalności uruchomiliśmy również usługi w zakresie prawa gospodarczego, obsługi obrotu nieruchomościami oraz prawa handlowego. Szerszy opis obszarów praktyki Kancelarii znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Wierzymy, że w czasach szybkich zmian w biznesie nowych technologii i wzrastającej konkurencji jedynie wysoki poziom profesjonalizmu w zakresie kompleksowego wsparcia prawnego realizowanych przez Państwa projektów jest gwarancją długoterminowego sukcesu.
Oferujemy elastyczne warunki współpracy dostosowane do potrzeb i możliwości naszych Klientów.
Zapraszamy do umówienia się na nieodpłatną prezentację Kancelarii zawierającą również omówienie podstawowych problemów prawnych wiążących się z działalnością firm z Państwa sektora.